"Miłość i przeznaczenie" ostatni odcinek. Wiemy, kiedy koniec tureckiego serialu. Jak zakończy się historia pięknej Zeynep?

"Miłość i przeznaczenie" to popularna turecka telenowela, która zbliża się ku końcowi. Finał serial, który liczy 139 odcinków zobaczymy już pod koniec czerwca. Kiedy pożegnamy się z Zeynep, Mehdim, Baryszem, Nerminem i pozostałymi?

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" - od poniedziałku do piątku o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Turecki serial "Miłość i przeznaczenie" cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie pokochali produkcję i jej bohaterów - Zeynep (Demet Özdemir), Mehdiego (İbrahim Çelikkol), Barışa (Engin Öztürk), Nermin (Senan Kara) oraz resztę. Produkcja znad Bosforu przyciąga przed ekrany milionową widownię, zafascynowaną perypetiami swoich ulubionych bohaterów.

"Miłość i przeznaczenie" - kiedy ostatni odcinek?

Niestety - jak mawia stare powiedzenie, wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Nie inaczej jest w przypadku serialu "Miłość i przeznaczenie", który łącznie liczy 138. odcinków. Na kiedy zaplanowano emisję ostatniego odcinka uwielbianej w Polsce telenoweli?

Jak udało nam się ustalić, finałowy 139. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" zostanie wyemitowany w piątek 24 czerwca 2022 r. To właśnie wtedy dowiemy się, jak skończy się przygoda Zeynep (Demet Özdemir) i Barışa (Engin Öztürk).

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tom (gość)

  Miłość i przeznaczenie to najlepszy film turecki , gra aktorska super a reżyseria i zdjęcia na najwyższym poziomie

  18.06.2022 18:24
 • Anna (gość)

  Najlepszy serial turecko to serial pokazujący prawdziwa historie Osmanów .

  10.06.2022 18:28
 • Korina (gość)

  Uwielbiam tureckie seriale i czekam na kolejny🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  08.06.2022 19:06
 • Ivka (gość)

  Co chcemy zobaczyć, oczywiście #CanYaman i #ÖzgeGürel w serialu #BayYanlıs u nas znany jako "Niewłaściwy facet " Gorąco polecam i jeszcze raz bardzo, ale to bardzo chętnie obejrzę, po polsku, w polskiej telewizji A co ważne, niech ten serial obejrzy jak największa grupa widzów Fabuła i gra aktorów, MEGA

  28.05.2022 09:14
 • Kasia (gość)

  To nie tak ma się zakończyć wyobrażlam sobie innego zakończenia ze zejnep i medi wrócą do siebi

  20.05.2022 00:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×