"Miłość i przeznaczenie". Powrót siostry Zeynep, przygotowania do ślubu i rozstanie! Nowi bohaterowie namieszają na początku czerwca

W czerwcowych odcinkach serialu "Miłość i przeznaczenie" pojawią się nowe postacie, w tym... siostra Zeynep! Będą też przygotowania do ślubu i rozstanie! Co jeszcze się wydarzy? Publikujemy streszczenia nowych odcinków tureckiego serialu "Miłość i przeznaczenie".

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnich odcinkach serialu "Miłość i przeznaczenie" wydarzyła się wielka tragedia - śmierć Mehdiego (Ibrahim Celikkol)! Teraz bohaterowie będą musieli nauczyć się żyć na nowo...

Oświadczyny, porwanie i śmierć głównego bohatera! Te wątki zaskoczą pod koniec majaZobacz więcej

"Miłość i przeznaczenie" w czerwcu

W czerwcowych odcinkach serialu pojawią się nowi bohaterowie - Nesrin i Tarik (w tych rolach Gülcan Arslan i Fırat Doğruloğlu)! Szybko okaże się, że coś ukrywają, a dokładniej pokrewieństwo z Zeynep (Demet Ozdemir)! W nowych odcinkach zobaczymy także przygotowania do ślubu i... rozstanie! Która para się rozejdzie? Jak namieszają nowi bohaterowie?

W galerii znajdziesz streszczenia najnowszych odcinków serialu "Miłość i przeznaczenie". Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Turecki serial znika z anteny TVP! Co go zastąpi? Oto nasza listaZobacz więcej

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×