"Miłość jest wszystkim". Ola Adamska i Mateusz Damięcki promują nową świąteczną komedię romantyczną. Kto jeszcze? [GALERIA]

Ola Adamska i Mateusz Damięcki pojawili się na uroczystej premierze nowej polskiej świątecznej komedii romantycznej. "Miłość jest wszystkim" trafi do kin w całej Polsce 23 listopada. Zobacz, kto pojawił się na promującej film imprezie w Warszawie!

Multimedia

"Miłość jest wszystkim" ma być kolejnym świątecznym filmem w typie "Listów do M.". Główne role grają Aleksandra Adamska i Mateusz Damięcki, ale poza nimi na ekranie pojawi się cała gama polskich aktorów - od Olafa Lubaszenki i Joannę Kulig, przez Agnieszkę Grochowską aż po Macieja Musiała.

Damięcki, Adamska, Musiał i Grochowska w nowej komedii na święta. Będzie lepsza niż "Listy do M."? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

"Miłość jest wszystkim" - o czym jest film?

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to wielki chaos, który potrafi zburzyć doskonałe plany. Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

"Miłość jest wszystkim" to wspólny projekt filmowy TVN i Akson Studio. Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a dystrybutorem filmu jest Kino Świat. Na uroczystej premierze w Warszawie, oprócz gwiazd występujących w filmie, pojawiło się wielu gości, m.in. Krzysztof Ibisz, Fit Lovers, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Sowińska czy Andrzej Sołtysik. Premiera "Miłość jest wszystkim" w całej Polsce w piątek, 23 listopada 2018 r.

Obsada filmu "Miłość jest wszystkim" w specjalnych odcinkach na Mikołajki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Nie ma aktorów (gość)

    Potrzebuje do sprawozdania aktorów a tu ich nie ma xd byłam tu 12.12.2018 r love

    12.12.2018 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×