"Miłość jest wszystkim" ZWIASTUN. Mateusz Damięcki, Ola Adamska, Maciej Musiał i Agnieszka Grochowska w świątecznej komedii romantycznej! [KIEDY PREMIERA]

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Miłość jest wszystkim". To nowa świąteczna komedia romantyczna, w której zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego, Aleksandrę Adamską, Agnieszkę Grochowską i Macieja Musiała. Będzie lepsza niż "Listy do M."? Sprawdź, kiedy premiera "Miłość jest wszystkim"!

Multimedia

"Miłość jest wszystkim" - nowa polska świąteczna komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie jest już gotowa! Akcja rozgrywa się w Gdańsku, a całość będzie splotem wyjątkowych zdarzeń, które będą dziać się w przede dniu Świąt Bożego Narodzenia. Brzmi znajomo?

Damięcki szuka miłości, Kazadi śpiewa, czyli koniec zdjęć do nowej świątecznej komedii! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W filmie główną rolę odegrają uczucia i relacje między ludźmi. Czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał. - To ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść ku pokrzepieniu serc - mówi Dorota Chamczyk, producent TVN.

"Miłość jest wszystkim" to wspólny projekt filmowy TVN i Akson Studio. Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat. Premiera zaplanowana jest na 23 listopada 2018 r.

Oto bohaterowie nowej świątecznej komedii! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×