"Miłość na bogato" 29.03.2014, odc. 2: Romans, nowa miłość i zazdrość [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz, co się wydarzy w 2. odcinku 2. serii "Miłości na bogato", który będzie można obejrzeć już w sobotę 29.03.2014 o godz. 19:00

Multimedia

W poprzednim odcinku Gabron postanowił zrobić Monice niespodziankę. Kwiaty, szampan i dobry nastrój. Jednak kiedy zadzwonił do drzwi domu Kazika, nie otworzyła ich jego nowa kochanka, ale… No właśnie kogo zobaczył Gabron? Czy będzie to jeden z jego dobrych kumpli z paczki czy ktoś zupełnie inny?

CZYTAJ TAKŻE: "MIŁOŚĆ NA BOGATO". PREMIERA 2. SEZONU JUŻ 22.03.2014 - ZOBACZ ZWIASTUN [WIDEO+ZDJĘCIA] "MIŁOŚĆ NA BOGATO" ODC. 1, 22.03.2014, VIVA. LESBIJSKI POCAŁUNEK KAROLINY I MARTYNY!

W klubie Janka Michaela spotyka Monikę, która jeszcze nie poznała się na jej dwulicowości. Jednak nie musiała długo czekać, aby zrozumieć jaka jest naprawdę. Monika dość jasno pokaże Michaeli gdzie jest jej miejsce. Co zrobi nowa bohaterka?

Karolina jest smutna, bo od wielu miesięcy nie może znaleźć sobie mężczyzny. Dla poprawy humoru postanawia zrobić sobie kolejny tatuaż. W salonie poznaje Maksa. Jak zakończy się to spotkanie? Dowiemy się już w najbliższą sobotę o godz. 19:00 w VIVA Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×