"Miłość na cztery łapy". Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem? Co połączyło dawnych kochanków?

Życie uczuciowe Antoniego Królikowskiego jest bardzo burzliwe. Dopiero co informowaliśmy Was, że aktor rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, a możliwe, że na horyzoncie kroi się nowy, a właściwie stary, romans! Wszystko za sprawą Julii Wieniawy...

Multimedia

JULIA WIENIAWA I ANTONI KRÓLIKOWSKI ZNOWU RAZEM?

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski parę lat temu byli parą, jednak ich związek nieoczekiwanie rozpadł się pod koniec 2018 roku. Wówczas każde z nich zaczęło maksymalnie pracować, a także weszli w nowe związki, jednak dzisiaj oboje są singlami.

Czy jest szansa, że Wieniawa i Królikowski będą znowu razem? Jak informuje "Super Express", zbliżyć ich może... nowy film, w którym wspólnie zagrają! Ma to być nowa komedia romantyczna pt. "Miłość na cztery łapy".

Antek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska rozstali się! "Nie jesteśmy już razem z Antkiem"Zobacz więcej

W filmie Antoni Królikowski ma wcielać się w chłopaka zakochanego w bohaterce granej przez Julię Wieniawę. Jak cytuje osobę związaną z produkcją filmu "Super Express":

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej.

Myślicie, że to ponownie zbliży do siebie Antoniego Królikowskiego i Julię Wieniawę? A może na planie będzie ciut niezręcznie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • vod (gość)

    Hit na dzis! Zobacz świetny film Erotyczny 365 Dni (2020)

    vod-sfera.pl

    Nie przegap go!

    02.07.2020 20:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×