"Miłość na Marsie". Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak gwiazdami świątecznej komedii romantycznej! Kiedy premiera?

W Sopocie właśnie trwają zdjęcia do nowej polskiej świątecznej komedii romantycznej, której roboczy tytuł to "Miłość na Marsie". Gwiazdami produkcji są Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Karolak. Prezentujemy Wam zdjęcia z planu!

Multimedia

Jak informuje "Dziennik Bałtycki" akcja filmu "Miłość na Marsie" rozgrywa się pomiędzy Bożym Narodzeniem a Sylwestrem.

Najpierw do Sopotu wyjeżdża najstarsza z rodu, w rolę której wciela się Małgorzata Zajączkowska. W ślad za nią podążają jej trzy córki, grane przez Małgorzatę Kożuchowską, Inę Sobalę i Annę Smołowik, a za nimi mężczyźni ich życia (Tomasz Karolak i Rafał Królikowski), którym kryzysową sytuację pomaga naprawić bohater grany przez Jana Englerta.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła kulisy śmierci w kartonach! Dlaczego właśnie tak zakończono życie Hanki? Zobacz więcej

Co dalej się wydarzy? O tym przekonamy się pod koniec 2020 roku, gdy film trafi do kin. Za produkcję odpowiadają Polsat i Akson Studio. Za reżyserię filmu odpowiada Michał Rogalski.

Akcja rozgrywa się przede wszystkim w Warszawie, a Sopot jest miastem, do którego bohaterowie uciekają, żeby wygasić napięcia, rozwiązać problemy, złapać oddech. Jeśli chce się uciec i mieć miejsce do wypoczynku z atrakcyjnym krajobrazem i architekturą to Sopot jest najlepszym kierunkiem. Miasto od razu budzi pozytywne konotacje i nie ma co do niego wątpliwości. - mówi o projekcie Małgorzata Badura, kierowniczka produkcji filmu.

Zobaczcie zdjęcia z planu "Miłości na Marsie"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Malgorzata (gość)

    Hm czy w Polsce nie ma mlodych aktorow czy juz zawsze prawie 50 latkowie beda grali 20-30 latkow?

    12.01.2020 10:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×