"Miłość na zakręcie". Bohaterowie nowego serialu TV4. Kiedy premiera?

"Miłość na zakręcie" to nowy serial TV4, który zadebiutuje na antenie już w sierpniu. W serialu zobaczymy m.in. Karola Strasburgera i Aleksandrę Szwed. Poznaj bohaterów "Miłości na zakręcie".

Multimedia

"Miłość na zakręcie" - premiera

"Miłość na zakręcie" - najnowszy serial Czwórki z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i Jaspera Sołtysiewicza zadebiutuje na antenie stacji już 19 sierpnia, a emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.

"Miłość na zakręcie" - fabuła

Główna bohaterka „Miłości na zakręcie”, Jowita – w tej roli Kamila Boruta – wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża.

Czwórka kręci nowy serial! W obsadzie Karol Strasburger i Aleksandra Szwed!Zobacz więcej

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy.

Wśród bohaterów reprezentujących różne pokolenia, środowiska, style życia i typy osobowości znajdą się: właścicielka pobliskiego baru – Krysia (Wioletta Arlak), pełen ułańskiej fantazji i szalonych pomysłów ojciec głównej bohaterki - Wiktor (Karol Strasburger) i jej 15 letnia córka, Ania (Aleksandra Paśniewska) oraz 18-letni syn - Krystian (Jasper Sołtysiewicz), zakochany w córce nieuczciwego konkurenta Jowity - Andrzeja (Piotr Makarski), pasjonatka motoryzacji - Ewa (Aleksandra Szwed), przyjaciółka Jowity - kobieta sukcesu i przebojowa singielka – Daria (Olga Pęczak) czy mechanicy - Sebastian, Darek i Igor (Michał Hołub, Mateusz Wróblewski i Sebastian Dziubiel).

W serialu pojawi się również - niemal nieobecny w popularnych rodzimych produkcjach - stały wątek styku z tak odległą kulturą jak dalekowschodnia, oparty na postaci pochodzącego z Wietnamu sympatycznego księgowego firmy, Włodka (Andy Do) oraz - nierzadko komicznych - perypetiach związanych ze zderzeniem różnych tradycji, sposobów myślenia i przyzwyczajeń.

Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

Zobacz galerię

"Zawsze warto": Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati opowiadają o swoich bohaterach

Komentarze

Skomentuj
  • Tom (gość)

    Co w takim razie ze Sprawiedliwymi, skoro godziny sie pokrywaja?

    07.08.2019 21:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×