"Miłość na zakręcie". Czwórka kręci nowy serial! W obsadzie Karol Strasburger i Aleksandra Szwed!

Czwórka rozpoczęła prace nad swoim nowym polskim serialem. Nowa produkcja będzie zatytułowana "Miłość na zakręcie". Sprawdźcie, kto pojawi się w obsadzie!

Multimedia

Główna bohaterka "Miłości na zakręcie", Jowita – w tej roli Kamila Boruta – wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża.

W roli głównej na ekranie będzie można zobaczyć Kamilę Borutę, natomiast w pozostałych rolach pojawią się m.in. Karol Strasburger, Aleksandra Szwed, Zbigniew Stryj, Violetta Arlak i Jasper Sołtysiewicz.

Kiedy premiera nowego serialu o prawnikach Czwórki? Co wydarzy się w pierwszym odcinku? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy. Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

Za produkcję "Miłości na zakręcie" odpowiada Magdalena Kuźnik-Czwojda. W czołówce serialu zostanie wykorzystana piosenka Antka Smykiewicza pt. "Pomimo burz".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×