"Miłość na zakręcie". Gwiazda nowego serialu TV4 podbije serca widzów? Kim jest Kamila Boruta?

Na antenie TV4 można oglądać już nowy serial pt. "Miłość na zakręcie". Gwiazdą produkcji jest Kamila Boruta i już teraz zastanawiamy się, czy piękna aktorka podbije serca widzów! Sprawdźcie, ile lat ma Kamila Boruta i gdzie można było oglądać ją wcześniej!

Multimedia

"Miłość na zakręcie" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

KAMILA BORUTA - KIM JEST?

Kamila Boruta urodziła się 26 stycznia 1984 roku w Siedlcach. W teatrze zadebiutowała już w 2004 roku, gdy pojawiła się na deskach Teatru Żydowskiego w przedstawieniu "Między dniem a nocą. Dybuk", a następnie kontynuowała współpracę z teatrem, kończąc przy nim Studio Aktorskie. Od 2009 roku Kamila Boruta należy do zespołu warszawskiego Teatru Rampa.

Na małym ekranie Kamila Boruta zadebiutowała w 2003 roku, gdy pojawiła się w kilku odcinkach "M jak miłość". Na następną produkcję z jej udziałem trzeba było jednak poczekać kilka lat, aż w 2012 roku aktorka zagościła w jednym z epizodów serialu "Wszystko przed nami". W kolejnych latach Borutę można było spotkać także na planach takich produkcji jak m.in. "Na dobre i na złe", "Na sygnale" czy "Przyjaciółki".

Poznaj bohaterów nowego serialu TV4. Kiedy premiera?Zobacz więcej

W najbliższym czasie Kamila Boruta pojawi się także w filmie "Proceder", jednak zdecydowanie największym aktorskim wyzwaniem, z jakim musiała się zmierzyć, jest serial "Miłość na zakręcie", gdzie Kamila Boruta wciela się w postać Jowity Kaweckiej.

Warto dodać, że Kamila Boruta w 2006 roku ukończyła studia o kierunku Integracja Europejska na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja marketing polityczny. W 2011 roku wyszła za mąż za aktora Marcina Hycnara, z którym rozwiodła się w 2017 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anna (gość)

  Bardzo przyjemnie ogląda się ten serial, świeża obsada, dość ciekawa fabuła.

  21.09.2019 22:15
 • nnn (gość)

  w serialu jest wdową? bo jeśli tak to nie przekonuje w tej roli,

  28.08.2019 21:35
 • PiotrekW (gość)

  Tylko z jej powodu da sie oglądać ten serial.

  28.08.2019 15:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×