"Miłość na zakręcie" odcinek 1. Co się wydarzy w premierowym odcinku nowego serialu?

"Miłość na zakręcie" odcinek 1. to kluczowy moment w życiu Jowity. Sprawdź, co się wydarzy w premierowym odcinku nowego polskiego serialu.

Multimedia

"Miłość na zakręcie" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

Bogdan Kawecki, właściciel firmy Auto-Kawex – warsztatu i komisu samochodowego – ma problemy w interesach. Kilka tygodni później - po jego śmierci - jego żona Jowita (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii zatrudniona na jednej z warszawskich uczelni, staje przed dylematem: sprzedać autocentrum, które założył i prowadził przez lata Bogdan, czy też spróbować je poprowadzić.

Poznaj bohaterów nowego serialu TV4. Kiedy premiera?Zobacz więcej

Niespodziewanie kobieta otrzymuje wsparcie od długoletniego pracownika zmarłego męża – mechanika Antoniego (Tomasz Zaród), który obiecuje jej pomoc w prowadzeniu interesu. Pozostali mechanicy: Darek (Mateusz Wróblewski), Igor (Sebastian Dziubiel) i Sebastian (Michał Hołub) z nieufnością traktują szefową, która nie ukrywa, że branża samochodowa jest jej całkowicie obca. Z kolei recepcjonistka Monika (Ilona Korycka) i księgowa Alina cieszą się, że w świecie zarezerwowanym dla mężczyzn pojawi się kolejna kobieta…

W domu Jowita musi zmagać się z buntem 15-letniej córki, która bardzo przeżywa śmierć ojca...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×