"Miłość na zakręcie" odcinek 53. Katarzyna Skrzynecka jako matka bliźniaczek! Co łączy jej postać z Wiktorem?

W kolejnym odcinku "Miłości na zakręcie" poznamy nowe bohaterki: Helenę, w którą wcieli się Katarzyna Skrzynecka, i jej dorosłe córki-bliźniaczki. Namieszają w życiu Wiktora? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Miłość na zakręcie" odcinek 53. w poniedziałek, 18.11.2019 o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

Zdarza się, że w serialach występują rodzeństwa będące rzeczywiście ze sobą spokrewnione. Teraz do tego grona dołączyły siostry-bliźniaczki, które dopiero co stanęły przed kamerą a już zdążyły postawić w niezręcznej sytuacji samego Karola Strasburgera!

Antek Smykiewicz zagrał w serialu! W jakiej roli pojawi się wokalista?Zobacz więcej

W „Miłości na zakręcie”, obyczajowej produkcji z komediowymi wątkami, która od razu podbiła serca widzów, możemy oglądać znane i lubiane gwiazdy, m.in. Aleksandrę Szwed, Violettę Arlak, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja, Jaspera Sołtysiewicza, Kamilę Borutę, a teraz do tej obsady dołączyła Katarzyna Skrzynecka! Aktorka wcieli się w rolę Heleny – silnej, niezależnej, odważnej i inteligentnej kobiety, która z zawodu jest ortopedą, a prywatnie matką dwóch dorosłych córek: Dominiki i Weroniki. Siostry są sąsiadkami Wiktora (Karol Strasburger), lekkoducha i uwodziciela, który wprowadzi nieco zamieszania w życie kobiet.

Zobaczymy je w 53. odcinku serialu, w którym Wiktor obudzi się w mieszkaniu młodych sąsiadek i będzie miał wątpliwą przyjemność poznać ich matkę - Helenę.

Gwiazda nowego serialu TV4 podbije serca widzów? Kim jest Kamila Boruta?Zobacz więcej

W córki serialowej Heleny wcielą się Dorota i Monika Szczepańskie. Siostry-bliźniaczki są studentkami na Wydziale Aktorsko-Wokalnym. Oprócz aktorstwa ich życie wypełnia muzyka, obie panie grają na skrzypcach. Debiutujące aktorki są kreatywne, ambitne, łatwo nawiązują kontakt z ludźmi i doskonale wiedzą czego chcą od życia. Dorota i Monika przyjaźnią się z tancerką Lenką Klimentovą, która na pewno pomaga młodszym koleżankom odnaleźć się w świecie show-biznesu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×