"Miłość, Seks & Pandemia". Małgorzata Rozenek o intymnych scenach w filmie Vegi! Partnera wybrał jej... Radosław Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o swoich doświadczeniach z planu filmu "Miłość, Seks & Pandemia"! Jak wspomina intymne sceny? Co na to wszystko Radosław Majdan? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia", która ma trafił na ekrany jeszcze w tym roku. Jak wskazuje sam tytuł, w produkcji nie zabraknie naprawdę ostrych scen, również z udziałem celebrytki.

Wojtek Sikora partnerem Małgorzaty Rozenek-Majdan w filmie Patryka Vegi. Zagrali wiele intymnych scen!Zobacz więcej

W wywiadzie dla Party gwiazda zdradziła kilka szczegółów na temat swojej roli w filmie. - Mamy dużo takich scen, gdzie jest taka czułość. Z tym miałam największy problem. Widzieć siebie, całującą innego faceta. To było dziwne takie na maksa - mówiła Rozenek-Majdan.

Celebrytka przyznała także, że w głowie cały czas miała swojego partnera, Radosława Majdana. - Ja mam tego Radzia w głowie i ja mam go tak bardzo w głowie i w sercu i wszędzie, że nawet Bradley Cooper, którego kocham miłością wielką, się do mojego Radosława jakoś tak... nie bardzo.

- Będąc kobietą tak kochaną i tak kochającą swojego męża, jest mi dużo łatwiej grać z męskimi partnerami, bo po prostu wiesz, że tam się nic nie wydarzy - dodała. Co ciekawe, Radosław Majdan brał czynny udział w doborze ekranowego partnera swojej żony, który został Wojtek Sikora.

Patryk Vega zgodził się na taką konsultację, ale oczywiście ostateczna decyzja należała do niego. Jak Małgorzata Rozenek-Majdan poradzi sobie jako aktorka? Przekonamy się już wkrótce! Na razie musimy zadowolić się zwiastunem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fik (gość)

  Alectycsiecdowartojsciujesz,szkoda mi cie

  21.02.2021 22:21
 • Kaka (gość)

  Jakby nie było fajny h aktorek.. Tylko dali Gośkę.. Ma męża to niech siedzi w domu...

  21.02.2021 19:03
 • Ja (gość)

  Fajnie być aktorem. Można na legalu dawać d...komu się chce.

  21.02.2021 09:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×