"Miłość, Seks & Pandemia". Zofia Zborowska bez makijażu robi "dobrą minę do złej gry". Aktorka jest uziemiona!

Zofia Zborowska-Wrona opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie bez makijażu i wytłumaczyła, że robi "dobrą minę do złej gry". Co się stało i dlaczego aktorka jest uziemiona?

Multimedia

Zofia Zborowska-Wrona na L4

Choroba dopadła Zofię Zborowską. Aktorka poinformowała o tym na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie od lat jest bardzo aktywna. Okazuje się, że dostała zwolnienie lekarskie na cały tydzień, przez co całkiem musiała zmienić swoje plany i pozostać w domu.

Zofia Zborowska-Wrona przeszła metamorfozę! Po 7 latach diametralnie zmieniła kolor włosów!Zobacz więcej

Przekazując swoim obserwatorom wiadomość o chorobie (nie chodzi o COVID-19), opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje się w wersji totalnie domowej - bez makijażu i z niedbale związanymi włosami.

Dobra mina do złej gry 😬 czy jakoś tak. Co polecacie do oglądania na netfliksach i ejczbijogołach i plejerach? Ajuto! Tydzień w domu! Najgorzej 😩

Dla fanów Zborowskiej, jej zdjęcie bez makijażu nie jest niczym nowym ani zaskakującym. Aktorka otwarcie mówi o tym, że nie chce używać upiększających filtrów, które posiadają różne aplikacje i pokazywać siebie w nienaturalnej odsłonie. Szanujemy i życzymy zdrowia!

Wiktor Zborowski zaszczepił się na COVID-19. Zofia Zborowska broni ojca przed krytykąZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×