Miłość, śmiech i łzy w serialu "Nie rób scen". Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Żona, matka, przyjaciółka, kochanka w jednym. Jak być kobietą i nie zwariować? I do tego często słyszeć nad głową…"Nie rób scen!". Premiera nowego serialu TVN "Nie rób scen" już 1 marca! Zobacz zwiastun!

Multimedia

Serial "Nie rób scen" pokazuje zabawną i prawdziwą stronę życia kobiet po 30-tce. Niektóre wciąż poszukują tego jedynego, niektóre już go znalazły i zostały matkami. Życie wcale nie zwalnia tempa. Smakuje tylko inaczej.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA TVN. JAKIE PROGRAMY ZOBACZYMY WIOSNĄ 2015? [ZDJĘCIA] JOANNA BRODZIK PO 7 LATACH WRACA DO TVN W SERIALU "NIE RÓB SCEN" [WIDEO]

W rolach głównych Magdalena Popławska, Monika Mariotti, Joanna Brodzik i Aleksandra Popławska. Do tego Andrzej Konopka i Wojciech Solarz – to mocny komediowy team. Ich bohaterowie idą przez życie z przebojem, energią i poczuciem humoru, mając wsparcie w sobie nawzajem. Pokazują jak można żyć nie zwalniając tempa, a każdy etap i wydarzenie traktować jako wyzwanie z nutką dystansu. Udowadniają w ten sposób, że życie to paleta barw, w której każdy kolor choć inny, ma ciekawy smak…

"Nie rób scen" jest nową produkcją telewizji TVN, realizowaną przez własny zespół produkcyjny. Trzynastoodcinkowy serial powstaje na bazie przebojowego izraelskiego tytułu "Little Mom", który w 2014 roku otrzymał prestiżową nagrodę telewizyjną Rose d’Or dla najlepszego serialu komediowego. Obecnie produkowane są również wersje amerykańska i francuska, a w planach są kolejne.

Premiera pierwszego odcinka w niedzielę, 1 marca o godz. 21:20 w TVN!

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×