"Miłość w czasach zarazy". Zakolczykowana Anna Mucha, Małgorzata Rozenek i Zofia Zborowska gwiazdami nowego filmu Patryka Vegi! Autor "Pitbulla" kręci komedię romantyczną?

Pandemia koronawirusa? COVID-19 nie straszny Patrykowi Vedze, bo autor "Pitbulla" realizuje właśnie swój kolejny film. Po "Pętli" przyszedł czas na lżejsze klimaty, a wszystko wskazuje na to, że Vega tym razem nakręci... komedię romantyczną!

Multimedia

Nowy film Patryka Vegi jest zatytułowany "Miłość w czasach zarazy" i właściwie to na razie jedyna większa informacja na temat tego projektu. Rąbka tajemnicy na temat filmu Vega udzielił w programie "Onet rano":

Będzie to film o epidemii samotności. O tym, że mając dostęp do wyzutego z uczuć seksu, jednocześnie mamy problem z budowaniem relacji, miłości z drugim człowiekiem. To film dziejący się w czasie pandemii, kręcony od marca. Mamy spektakularne ujęcia, które są w zasadzie niemożliwe do powtórzenia. Materiały przypominające ujęcia z apokaliptycznych filmów, gdy patrzysz na Emilii Plater czy inne ulice w centrum Warszawy, które są absolutnie puste.

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w komedii romantycznej! Rozkręca się jako aktorka?Zobacz więcej

Teraz w mediach społecznościowych Patryka Vegi możemy obserwować relacje z planu filmu i stąd wiadomo, że jego gwiazdami będą m.in. Anna Mucha, która zaprezentuje się na ekranie w dość nietypowej stylizacji, a także Małgorzata Rozenek-Majdan i Zofia Zborowska!

Co więcej, wszystko wskazuje na to, że Vega po latach kręcenia kryminałów i filmów akcji zdecydował się na coś lżejszego! Będzie to komedia romantyczna? Jest to bardzo prawdopodobne! Wiadomo też, że nie będzie to ekranizacji powieści Gabriela Garcii Marqueza.

Film "Miłość w czasach zarazy" w kinach pojawi się w 2021 roku. Jednocześnie, już od dawna, na swoją premierę czeka inny film Patryka Vegi pt. "Small World", którego gwiazdami są Piotr Adamczyk i Julia Wieniawa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • mac (gość)

  Hej Znajdź juz teraz panią koło Ciebie nie siedź już sam! -- erooo.pl

  18.11.2020 19:58
 • gość (gość)

  same "gwiazdy" w obsadzie, ha ha

  14.11.2020 09:33
 • lordpiekiel (gość)

  kolejny chłam

  13.11.2020 17:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×