"Miłość w mieście ogrodów". Edyta Herbuś, Ireneusz Czop i Urszula Grabowska na planie filmu [ZDJĘCIA]

Trwają prace nad nowym filmem Ingmara Villqista i Adama Sikory pt. "Miłość w mieście ogrodów". W rolach głównych zagrają: Urszula Grabowska, Ireneusz Czop i Michalina Olszańska. W drugoplanowych rolach zobaczymy Mateusza Kościuka, Łukasza Sikorę, Justynę Święs, Edytę Herbuś i Grażynę Szapołowską. Prezentujemy Wam galerię zdjęć z planu produkcji!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:
"Miłość w mieście ogrodów". Trwają zdjęcia do nowego filmu z Ireneuszem Czopem i Michaliną Olszańską [ZDJĘCIA]
Edyta Herbuś o swojej roli w filmie "Miłość w Mieście Ogrodów" [WIDEO]

Michał (Ireneusz Czop) odniósł spektakularny sukces zawodowy. Jest architektem, ma własną pracownię, wygrywa konkurs, wykłada, projektuje wiele budowli w Polsce i za granicą. Jego żona Marta (Urszula Grabowska) prowadzi galerię sztuki. Żyją w pięknym domu i są spełnieni zawodowo. Jednak świadomość tragicznego zdarzenia sprzed dekady i wyrządzenia zła nie pozwala na radość z sukcesów. Pewnego dnia Michał na swojej drodze spotyka młodą baletnicę (Michalina Olszańska), w której się zakochuje. To zakazane uczucie spowoduje lawinę zdarzeń, które raz na zawsze zmieni jego życie i rodziny.

Oprócz ciekawej obsady głównych ról, na ekranie zobaczymy, równie interesujący wybór aktorów drugoplanowych. W rolę dyrektora opery wcieli się Bernard Krawczyk, matkę Julii zagra Grażyna Szapołowską, a owianą tajemnicą rolę właścicielki szkoły tańca Edyta Herbuś. Rolę Agnieszki gra Justyna Święs, wokalistka zespołu The Dumpligns (nagrodzony Fryderykiem w 2014r. za Fonograficzny Debiut Roku). Zespół został również zaproszony do stworzenia muzyki do filmu.

"MIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓW" W KINACH W 2016 ROKU

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×