miłosne antidotum

"Miłosne antidotum". Szwedzka komedia romantyczna z Izabellą Scorupco w roli głównej od 8 kwietnia na VOD [ZDJĘCIA]

Osadzona na malowniczej wyspie komedia romantyczna z udziałem znanej z „GoldenEye” i „Ogniem i mieczem” Izabelli Scorupco i popularnego szwedzkiego komika Davida Helleniusa. Film został wyróżniony nagrodą publiczności Guldbagge, przyznawaną przez Szwedzki Instytut Filmowy. "Miłosne antidotum" będzie dostępne na platformach VOD już od 8 kwietnia!

06.04.2016Premiery VOD

Przeczytaj także:

Izabella Scorupco świętuje 25. urodziny córki! Julia to prawdziwa piękność! Jest zupełnym przeciwieństwem "polskiej dziewczyny Bonda"

Izabella Scorupco to dla wielu jedna z najpiękniejszych aktorek. Największą sławę przyniósł jej film "GoldenEye", gdzie zagrała u boku Pierce'a Brosnana. Prywatnie to matka dwójki pociech - jej starsza córka dopiero co świętowała 25. urodziny. Julia to zupełne przeciwieństwo swojej słynnej mamy, ale urody nie można jej odmówić!

21.09.2022GoldenEye

"To właśnie seks" – przebojowa komedia o fantazjach erotycznych. Premiera 13 marca! [ZWIASTUN]

Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo nietypowe i zabawne skutki. Bohaterowie porywającej komedii "To właśnie seks" muszą wyznać nawet najbardziej wstydliwe fantazje swoim partnerom. Będzie zabawnie, pikantnie i czule! "To właśnie seks" w kinach od 13 marca!

16.01.2015Aktualności

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×