"Miłosne potyczki". Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?

Czy Hande Erçel i Burak Deniz, czyli Hayat i Murat z "Miłosnych potyczek" są parą także w życiu serialem? Takie głosy dochodziły znad Bosforu, gdy trwały prace nad serialem. Czy to prawda?

Multimedia

"Miłosne potyczki" od poniedziałku do piątku o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

W serialu "Miłosne potyczki" główne role grają znani polskim widzom tureccy aktorzy - Hande Erçel i Burak Deniz. Oboje mieliśmy okazję oglądać już wcześniej na ekranach naszych telewizorów. Teraz występują jako Hayat i Murat i razem prezentują się tak dobrze, że zaczęto zastanawiać się, czy przypadkiem nie łączy ich też coś poza serialem.

Kto jest kim w nowym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

W czasie prac nad "Miłosnymi potyczkami", w Turcji mówiono o tym, że Hande i Burak mają romans. W rozsiewaniu takich plotek nie przeszkadzał fakt, iż wiadomo było, że Burak w tym czasie spotykał się z inną aktorką - Büşrą Develi. To sprawiło, że Deniz musiał sprostać ogromnej zazdrości swojej ukochanej, która nie pozwalała mu na odważne sceny z Hande Erçel.

Obsesja Büşry była ogromna, mimo że - jak się okazuje - Burak nie miał romansu z Hande. Wydawało się, że wszystko wróci do normy po zakończeniu zdjęć do serialu. Wkrótce jednak Deniz rozstał się z Büşrą. Obecnie nie ma informacji na temat tego, czy serca serialowych Hayat i Murata są zajęte.

Burak Deniz - kim jest gwiazdor tureckiej telenoweli "Aşk Laftan Anlamaz"?Zobacz więcej

"Miłosne potyczki" - o serialu

"Miłosne potyczki" to serial komediowo-obyczajowy, opowiadający o Hayat (Hande Erçel), która szukając pracy, przez przypadek poznaje Murata (Burak Deniz) - syna właściciela fabryki eleganckiej odzieży. Dziewczyna omyłkowo dostaje pracę i za wszelką cenę próbuje ją utrzymać. Inaczej mama zabierze ją do rodzinnej miejscowości i będzie kazała wyjść za mąż. Relacje Hayat i Murata stają się coraz bliższe. Co będzie dalej?

Sprawdź, co wydarzy się w zabawnej tureckiej telenoweli o miłości Hayat i Murata!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Uwielbiam tureckie seriale, są wspaniałe . I chce się je oglądać na okrągło.😀

    06.08.2019 22:15
  • Aga (gość)

    Uwielbiam tureckie seriale, są wspaniałe . I chce się je oglądać na okrągło.😀

    06.08.2019 22:15
  • Renia (gość)

    dla mnie to wspaniały , miły film, już dawno nie oglądałam z takim chciejstwem, sympatyczny serial brawo dla aktorów

    10.06.2019 23:31
  • Julia (gość)

    Uwielbiam ten serial. Piękna para Murat i Hayat. Piękna obsada aktorów serialu i ładna okolica Bosforu byłam i polecam super.

    17.05.2019 14:12
  • Julia (gość)

    Uwielbiam ten serial. Piękna para jest tych młodych aktorów. Bardzo lubię seriale Tureckie . Bliskie memu sercu ponieważ byłam na wakacjach w okolicach Boforu pięknie. Murat i Hayt i Te pozostałe pary są wcieleniem piękna Doruk wesoły i wszystkich rozbawi i pogodzi. Super.

    14.05.2019 20:31
  • taka prawda (gość)

    W życiu prywatnym nie są parą , ale bardzo dobrymi przyjaciółmi. Burak bardzo wspierał Hande gdy jej mama chorowała na raka i zmarła w styczniu tego roku. Niestety były chlopak Hande nie umiał odnaleźć się w tej sytuacji.

    30.04.2019 16:56
  • Wiki (gość)

    Fajny serial , ja osobiście polecam

    23.04.2019 16:53
  • gosia (gość)

    mi osobiście podoba się ten serial bo nie sa emocje wylewane (mam na myśli pocałunki czy sceny erotyczne) jak w większości seriali czy filmów. nie całują się w każdym odcinku ale emocje są i czeka się na rozwinięcie a tu koniec i to jest fajne . bo w większości tego typu seriali to aż za dużo, przepych . pierwszy raz oglądam turecki serial i ten mi się podoba.

    08.03.2019 14:24
  • Scytia (gość)

    Początkowo serial dobrze się zapowiadał, ale teraz.....Co to w ogóle jest? Przewidywalne, powtarzalne, nudne, męczące, irytujące...słowem; bezdenne DNO! Te baby nie potrafią grać. To nie jest komedia.Te idiotyczne popisy , te miny, te piski, zwłaszcza ta ruda pielęgniarka, to jakiś dom wariatów.Co za piskliwy głos Miki Mouse!!!A ten jej wielbiciel z wąsem podobny do lisa..Ratunku przed takim idiotą! A treść - zabawa jak dzieci w przedszkolu.Na okrągło to samo i to samo...chociaż każdy i tak już wszystko wie! To nie wina Buraka, że napisano mu tak idiotyczny scenariusz. Po co godził się na tę rolę? Jest w moim typie, ale do licha, zrobili z niego pajaca!/Lubię Turcję i Turcy potrafią robić bardzo dobre filmy , ale to...a do tego grany nieco później Więzień miłości... Miłość , miłość...miłość..kto dużo gada na ten temat, ten traci ...NUDA.Z wielu podobnych dzieł filmowych zrezygnowałam np.Królowa jednej nocy,(koszmarny film, koszmarny Murat Yligrim o szczurzym pysku i ta ruda Niemka..litości. ) Podobnie nudne a do tego zamerykanizowane Meandry uczuć, z udającym pastucha od krów blondaskiem, potem Łzy Cennet, Wieczna miłość... Do diabła z tą ich"miłością":.

    06.03.2019 19:11
  • momj (gość)

    Tydzień temu skończyłam cały serial, a ostatnio jak siedziałam w salonie patrze i leci w telewizji bardzo polecam ten serial. Od razu mówię wszytko skończy się dobrze, a nawet bardzo dobrze<3

    01.03.2019 22:52
  • Mega fanka (gość)

    Kocham ten serial aktorzy też bardzo fajni

    20.02.2019 19:08
  • *** (gość)

    Odpowiedź dla Zanki. Dalsze odcinki z napisami pl można oglądać na ,,Zakątek tureckich seriali,, ale tylko gdy dołączy się do ich grupy na facebooku

    18.02.2019 00:08
  • Aga (gość)

    Lepszy ten niż Łzy Cennet

    17.02.2019 15:17
  • Andzia (gość)

    Uwielbiam ten filmy zajebiste aktorzy ☺☺☺

    17.02.2019 02:17
  • Zanka (gość)

    Czy ktoś mi poda linka do dalszych odcinków? 🙏

    05.02.2019 20:49
  • IRKA (gość)

    Super film ! Bardzo przyjemny i radosny można się pośmiać .

    02.02.2019 09:40
  • Mola (gość)

    Muszę powiedzieć, że strasznie się zawiodłam oglądając dalsze odcinki z napisami. Spodziewałam się kontynuacji pięknej miłości, a tam ciągłe kłótnie i fochy. Nie wiem kto pisał ten scenariusz, ale się nie popisał. Jednak mimo, że do odcinków z napisami nie wrócę, to w TV będę oglądać, bo para z nich naprawdę piękna i dobrana.

    01.02.2019 20:36
  • nn (gość)

    Dla mnie super, oglądałam już w zeszłym roku, ale miło obejrzeć jeszcze raz z tłumaczeniem. Może nie jest jakimś super dziełem, ale można się pośmiać .

    01.02.2019 18:51
  • m.m (gość)

    fajny film.bardzo mi sie podoba

    29.01.2019 20:10
  • Justyna (gość)

    Uwielbiam

    29.01.2019 19:25
NowszeStarsze