"Miłosne potyczki". Ile odcinków ma nowy turecki serial z Hande Erçel w obsadzie?

"Miłosne potyczki" - ile odcinków ma nowy turecki serial TVP2, który w ramówce zastępuje "Cenę miłości"? Jak długo będziemy oglądać perypetie pięknej i zdolnej Hayat oraz uroczego Murata?

Multimedia

"Miłosne potyczki" - ile odcinków ma nowy turecki serial?

Serial "Miłosne potyczki" (org. "Ask Laftan Anlamaz") pojawia się w ramówce TVP2 w miejsce kończącej się "Ceny miłości". Ta obyczajowo-komediowa produkcji w Turcji zadebiutowała w czerwcu 2016 roku i liczył w sumie 31 odcinków. Każdy z nich, emitowany przez kanał Show TV trwał ok. 120 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 14 stycznia 2019, od poniedziałku do piątku ok. godz. 13:15 w Dwójce.

Nowy turecki serial z gwiazdą "Czarnej perły" zamiast "Nadziei i miłości" w TVP2! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ile odcinków mają "Miłosne potyczki"? Jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 45 minut. W TVP2 zobaczymy więc 120 odcinków. Wcześniej w ramówce Dwójki było tylko 14 epizodów, istniała więc groźba przerwania emisji, zanim widzowie w ogóle zdążą zaprzyjaźnić się z bohaterami. Na szczęście to się nie stanie. Póki co natomiast, w programie nie ma powtórek odcinków.

Akcja serialu rozgrywa się współcześnie. Główną bohaterką jest Hayat (Hande Erçel), która niedawno skończyła studia, mieszka z przyjaciółkami w Stambule i szuka pracy. Nie chce wracać do rodzinnego miasteczka, gdzie czeka ją przymusowe zamążpójście. Pewnego dnia, przez przypadek poznaje Murata (Burak Deniz), jednego z synów właściciela fabryki eleganckiej odzieży. Od tej pory ich drogi skrzyżują się na dłuższy czas.

Kto jest kim w nowym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Miłosne potyczki" odcinek 1. w poniedziałek, 14.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
  • beti (gość)

    Kiedy będzie ostatni odcinek ?

    19.02.2019 20:27
  • Minia (gość)

    Serial super. Tak się przy nim dobrze bawie

    17.02.2019 21:14
  • Wercia (gość)

    Super serial i uwielbiam go. Każdego dnia tylko czekam do godziny 13.15 ,siadam i oglądam.

    15.02.2019 17:57
  • IRMA (gość)

    Mnie również wciągnął ten serial. Jestem na emeryturze i pora mi nie przeszkadza

    12.02.2019 16:22
  • gosc 1992 (gość)

    Serial bardzo fajny, mam przyjemność oglądać tylko dlatego, że jestem na macierzyńskim. Mam nadzieję że wyemitują wszystkie odcinki.

    12.02.2019 12:14
  • Scytia (gość)

    Niesamowita pani Tuval!!!

    11.02.2019 16:41
  • Scytia (gość)

    Już pisałam ,że bohaterowie są bardzo ładni, a treść do tej pory 20 odcinków, komediowa, lekka i przyjemna. Kto ma dość karabinów maszynowych, golizny, walk między gangami, to na pewno znajdzie ukojenie w tym obrazie.A Panu Kurskiemu dziękuję , że nie odrzucił mojej prośby o nadawanie tureckich seriali. Niestety nie każdy może go obejrzeć ze względu na porę w jakich jest emitowany.Ale od czego jest VOD???

    11.02.2019 16:38
  • Ewelina (gość)

    Najlepszy serial

    06.02.2019 17:24
  • Aga (gość)

    Serial lekki i przyjemny, dlaczego dzisiaj nie został wyemitowany? Strasznie sie zawiodlam!

    04.02.2019 17:48
  • MB (gość)

    Można oglądać na VOD kiedy się chce.. jak nie ma powtórek.

    03.02.2019 16:40
  • Miłosne potyczki (gość)

    Można śmiało oglądać serial i powtórki na Vod w telefonie bądź w telewizorze

    29.01.2019 15:04
  • X... (gość)

    Super serial polecam

    28.01.2019 17:26
  • Julka (gość)

    Nie ma powtórek* Sorry za błędy

    26.01.2019 19:24
  • Julka (gość)

    Serial super.Miałam ferie i mogłam oglądać, ale teraz nie mam czasu ja oglądanie!!! Dlaczego "Miłosne Potyczki" lecą o takich godzinach!! Wszyscy są wtedy w pracy i w szkole. A na dodatek na TVP ma powtórek.

    26.01.2019 19:15
  • Nena (gość)

    Pora fatalna emisji, bo normalnie ludzie są w pracy. Trafiłam na 3 odcinek jak miałam pare dni wolnego no i się zaraziłem.Niestety nie mogłabym go oglądać dalej bo poprostu jestem w pracy wiec wyszukałam go w internecie.Na ZTS jest przetłumaczony przez dziewczyny ,nawet teksty piosenek i fajnie się ogląda.Sa wszystkie sceny ,bo TVP często wycina sceny aby skrócić trochę ilość odcinków.Fajny lekki serial , można pooglądać póki jeszcze zima za oknem.

    26.01.2019 10:52
  • Iwcia (gość)

    Szkoda że nie ma powtórek...

    24.01.2019 14:15
  • Agata (gość)

    Bardzo Świetny serial, bardzo mi się podoba.

    24.01.2019 12:38
  • YS (gość)

    Ten serial , to zdecydowanie słabsza kopia "Miłości na wynajem" czy "Zapachu truskawki" , które są zabawne, romantyczne i wciągające. "Miłosne potyczki" takie nie są:(

    22.01.2019 23:22
  • Mada (gość)

    Bardziej durnowatego serialu nie widziałam. Już po 1 odcinku stwierdził am że to wielkie g

    22.01.2019 14:01
  • Sylwia (gość)

    Czy beda wznowione Rozdarte Serca?

    21.01.2019 20:04
NowszeStarsze