"Miłosne potyczki" odcinek 100. Strajk pracowników Sarte! Hayat jest w ciąży?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Prawda wyszła na jaw! Murat jednak jest Sarsilmazem! Mężczyzna nie chce jednak mówić o wynikach Dorukowi. W 100. odcinku serialu "Miłosne potyczki" pracownicy Sarte będą domagać się powrotu szefa. Sprawdź, co wydarzy się w 100. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 100. w środę, 12.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) i Azime (Nazan Diper) zrobić ponowne badania DNA i Murat (Burak Deniz) zna już prawdę. Okazuje się, że to Doruk (Oguzhan Karbi) nie jest Sarsilmazem. Murat nie chce jednak mówić mu o tym. Postanowił odejść z firmy.

Hande Erçel najpiękniejszą kobietą świata 2019! Wyprzedziła hollywoodzkie piękności!Zobacz więcej

W 100. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) ma nadzieję, że jej syn zainteresuje się Asli (Özcan Tekdemir). Fadik (Evren Duyal) uważa, że młodzi mają się ku sobie. Pracownicy Sarte organizują strajk w firmie. Domagają się powrotu poprzedniego szefa.

Jadąc z Muratem autobusem, Hayat zaczyna mieć niepokojące dolegliwości. Pijany Doruk pojawia się przed domem Asli. Cemil (Bülent Emrah Parlak) nie pozwala mu zobaczyć się z dziewczyną. Emine przywozi córce test ciążowy. Murat rozpoczyna remont budynku starego teatru. Derya (Betül Çobanoğlu) zdradza wszystkim tajemnicę dziadka Hasmeta (Metin Akpınar).

Jaki jest koniec historii Hayat i Murata? Kiedy finał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×