"Miłosne potyczki" odcinek 101. Murat i Doruk spotykają się w firmie. Hayat planuje romantyczne walentynki [STRESZCZENIE ODCINKA]

To już prawie finał! Murat odszedł z firmy, ale to wywołało niepokoje w Sarte. W 101. odcinku serialu "Miłosne potyczki" spotka się z Dorukiem. Sprawdź, co wydarzy się w 101. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 101. w czwartek, 13.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) poznał wyniki drugiego badania DNA i wie, że to Doruk (Oguzhan Karbi) nie jest Sarsilmazem. Nie zmienił jednak zdania i postanowił odejść z firmy. Tymczasem, Hayat (Hande Erçel) dowiedziała się, że jest w ciąży!

Hande Erçel najpiękniejszą kobietą świata 2019! Wyprzedziła hollywoodzkie piękności!Zobacz więcej

W 101. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hasmet (Metin Akpınar) zostawia list dla babci Azime (Nazan Diper). Cemil (Bülent Emrah Parlak) postanawia powiedzieć ojcu, że dziadek się ożenił. W trakcie rozmowy telefonicznej wychodzi na jaw tajemnica Sefera. Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) wyładowuje swoją złość na synu. Hayat zaczyna mieć różne zachcianki. Jedna wychodzi na jaw podczas spaceru z Muratem.

Pijany Doruk prosi Murata o rozmowę. Bracia umawiają się w firmie. Hayat planuje spędzić z mężem romantyczne Walentynki i poinformować go o ciąży. Bilge zawiadamia Doruka, że pracownicy wrócili do firmy. Asli (Özcan Tekdemir) zjawia się w Sarte i przeżywa kolejne rozczarowanie.

Jaki jest koniec historii Hayat i Murata? Kiedy finał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×