"Miłosne potyczki" odcinek 12. Hayat jest zrozpaczona. Jej mama chce znaleźć dla niej męża! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat widziała, jak Murat idzie z Didem do sypialni. W 12. odcinku serialu "Miłosne potyczki" dziewczyna będzie załamana tym, że nie ma szans u swojego szefa. Sprawdź, co wydarzy się w 12. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 12. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) zobaczył, jak Cenk podrywa Hayat (Hande Erçel) i nadinterpretując to, co między nimi się wydarzyło, postanowił zemścić się na Hayat. Na jej oczach zaciągnął Didem (Tugce Karabacak) do sypialni.

Murat na oczach Hayat idzie z Didem do sypialni!Zobacz więcej

W 12. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat wraca do domu załamana. Śni o Muracie, ale jej sen przerywa przyjazd matki. Emine zjawia się w Stambule, żeby znaleźć córce kandydata na męża. Gazety i portale plotkarskie publikują zdjęcia z imprezy Didem w domku nad jeziorem. Media sugerują, że Murat znowu jest w związku z modelką.

Zraniona Hayat postanawia skupić się na pracy. Rano od razu wpada jednak na Murata, z którym w krępującej ciszy jedzie razem windą. Emine i Fadik zjawiają się w szpitalu, w którym pracuje Asli (Özcan Tekdemir). Hayat odbiera kwiaty z gabinetu szefa.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×