"Miłosne potyczki" odcinek 13. Emine i Fadik zachwycone Keremem. Hayat idzie do domu Murata [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat i Murat wciąż zwodzą się nawzajem. Żadne z nich nie chce przyznać, że są sobą zainteresowani. W 13. odcinku serialu "Miłosne potyczki" dziewczyna odwiedzi swojego szefa w jego domu. Sprawdź, co wydarzy się w 13. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 13. w środę, 30.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) nie może znieść myśli, że Hayat (Hande Erçel) interesuje się innym mężczyzną. W prasie pojawiły się natomiast wzmianki o tym, że Sarsılmaz jest w związku z Didem (Tugce Karabacak), co z kolei wzburza Hayat.

Hayat jest zrozpaczona. Jej mama chce znaleźć dla niej męża! Zobacz więcej

W 13. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat jest zazdrosny, bo Hayat dostała kwiaty, które przysłono do pracy. Domyśla się, że są od mężczyzny i podejrzewa, że Hayat spotyka się z Cenkiem. Hayat jest wściekła, bo nie chce znać Cenka. Wyrzuca kwiaty do kosza na śmieci. Kerem odwiedza mieszkanie Ipek i poznaje tam Emine i Fadik. Obie kobiety są nim zachwycone. Uważają, że to idealny kandydat na męża dla Hayat.

Didem boi się, że Murat odkryje prawdę i dowie się, że to ona i Cenk dali prasie zdjęcia. Hayat zostaje zaproszona do domu Murata, gdzie on, jego brat (Oguzhan Karbi) i Tuval (Demet Gül) pracują nad nowym projektem.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×