"Miłosne potyczki" odcinek 14. Didem planuje ślub z Muratem! Hayat broni się przed Keremem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mama Hayat poznała Kerema, który ją zauroczył. Kobieta jest przekonana, że to idealny kandydat na męża jej córki. W 14. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat spróbuje wybić mamie ten pomysł z głowy. Sprawdź, co wydarzy się w 14. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 14. w czwartek, 31.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mama Hayat (Hande Erçel) przyjechała do niej w momencie, w którym ona cierpi z powodu rzekomego związku Murata (Burak Deniz) z Didem (Tugce Karabacak). Emine i Fadik poznały Kerema i stwierdziły, że to idealny kandydat na męża!

Emine i Fadik zachwycone Keremem. Hayat idzie do domu MurataZobacz więcej

W 14. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Emine próbuje przekonać Hayat do Kerema. Wmawia córce, że to idealny kandydat na męża. Dziewczyny muszą szybko coś wymyślić, żeby zniechęcić ją do Kerema. Wpadają na szatański pomysł.

Azime (Nazan Diper), babcia Murata, cieszy się, że wnuk zerwał z Didem, bo uważa, że dziewczyna nie nadaje się na żonę. Za to Didem jest przekonana, że ma błogosławieństwo Azime i że zostanie żoną Murata. Derya (Betül Çobanoğlu) znów ma pretensje do Murata. Dochodzi między nimi do konfliktu.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×