"Miłosne potyczki" odcinek 15. Murat trafia do aresztu za pobicie Cenka! Didem traci pracę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat był zazdrosny o to, że Hayat spędza czas z Cenkiem. W 15. odcinku serialu "Miłosne potyczki" dowie się, że nic nie było takie, jak mu się wydawało. Sprawdź, co wydarzy się w 15. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 15. w piątek, 1.02.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Didem (Tugce Karabacak) napuścił na Hayat (Hande Erçel) Cenka i Murat (Burak Deniz) widział jak o mało nie doszło między nimi do pocałunku. Wściekł się i postanowił zrobić na złość Didem. Później do pracy wyciekły zdjęcia jego i Didem.

Didem planuje ślub z Muratem! Hayat broni się przed Keremem Zobacz więcej

W 15. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat dowiaduje się, że to Cenk przesłał zdjęcia do prasy, a także napastował Hayat. Jest tak wściekły, że postanawia spuścić mu lanie. W bójce biorą udział także Doruk (Oguzhan Karbi) i Kerem. Trafiają do szpitala, w którym pracuje Asli (Özcan Tekdemir). Tam Murat spotyka Hayat. Oboje wszystko sobie wyjaśniają.

Mężczyźni za swój czyn zostają aresztowani. Murat jest jednak szczęśliwy, bo wie, że Hayat bardzo na nim zależy. Dziewczyna też jest szczęśliwa, że Murat nie jest z Didem. Po wyjściu z aresztu, Murat wyrzuca Didem z pracy, a ona postanawia się zemścić na Hayat. Ipek (Merve Çagiran) zgadza się zostać na miesiąc dziewczyną Kerema i dać mu szansę.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×