"Miłosne potyczki" odcinek 16. Hayat w sukni ślubnej! Widzi ją babcia Murata [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat dowiedział się już, że Hayat wcale nie chciała zbliżać się do Cenka. W 16. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat poznaje babcię Murata i Doruka. Sprawdź, co wydarzy się w 16. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 16. we wtorek, 5.02.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) pozbył się Didem (Tugce Karabacak) i wie, że Hayat (Hande Erçel) na nim zależy. Wciąż jednak dochodzi do kłótni między nim a Deryą (Betül Çobanoğlu) - matką Doruka (Oguzhan Karbi).

Murat trafia do aresztu za pobicie Cenka! Didem traci pracę! Zobacz więcej

W 16. odcinku serialu "Miłosne potyczki" matka Hayat wraz z ciotką Fadik wyjeżdżają na wesele. Murat uprzedza Hayat, że pojedzie z nim na targi do Izmiru. Ipek (Merve Çagiran) daje ogłoszenie w sprawie sprzedaży ukochanego samochodu. Przyjaciółki nie chcą do tego dopuścić.

Nejat (Cem Emüler) prosi Murata, żeby pogodził się z Deryą. Kerem chce pomóc finansowo Ipek, ale dziewczyna nie przyjmuje od niego pieniędzy. Azime (Nazan Diper) zjawia się w rodzinnej firmie i poznaje Hayat, gdy ta na prośbę Tuval (Demet Gül) przymierza suknię ślubną.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Natalia (gość)

    Swietny serial, az chce sie ogladac

    04.02.2019 17:16
  • Meg (gość)

    Serial jest super...choc bylam sceptycznie nastawiona...a jest wesoło i śmiesznie...az chce sie oglądać...nawet moj mąż patrzy i chichocze...

    04.02.2019 16:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×