"Miłosne potyczki" odcinek 17. Murat wynosi nieprzytomną Hayat z windy! Spędzą razem weekend? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Między Hayat a Muratem jest już coraz lepiej. W 17. odcinku serialu "Miłosne potyczki" zbliżą się do siebie jeszcze bardziej! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 17. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 17. w środę, 6.02.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Didem (Tugce Karabacak) została zwolniona przez Murata (Burak Deniz). On natomiast coraz mniej potrafi oprzeć się Hayat (Hande Erçel). Dziewczyna poznała już nawet Azime (Nazan Diper) - babcię Murata.

Hayat w sukni ślubnej! Widzi ją babcia Murata Zobacz więcej

W 17. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Didem przychodzi do firmy pożegnać się z Muratem. Jednocześnie obmyśla plan zemsty na Hayat. Ojciec odbiera pieniądze od Ipek (Merve Çagiran) i zupełnie nie rozumie pretensji córki. Derya (Betül Çobanoğlu), po rozmowie z Muratem, jest w szampańskim nastroju.

Didem, wiedząc, że Hayat boi się zamkniętych pomieszczeń, psuje windę, gdy wchodzi do niej Hayat. Dziewczyna ze strachu mdleje. Murat znajduje nieprzytomną Hayat w zablokowanej windzie i zabiera do siebie do domu. Czuwa przy niej do późna w nocy. Didem zapowiada Tuval (Demet Gül), że poślubi Murata. Murat proponuje Hayat, żeby spędziła z nim weekend.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×