"Miłosne potyczki" odcinek 19. Doruk zabiera Didem do lekarza! Hayat ma wypadek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Didem zniszczyła wszystko, co zadziało się między Hayat a Muratem informując, że jest w ciąży. W 19. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Doruk będzie chciał sprawdzić, czy Didem mówi prawdę. Sprawdź, co wydarzy się w 19. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 19. w piątek, 8.02.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Didem (Tugce Karabacak) pojawiła się w domu Murata (Burak Deniz), gdy przebywała w nim Hayat i poinformowała, że spodziewa się jego dziecka. Hayat jest załamana i wściekła. Murat także, co wyraża zdemolowaniem tarasu.

Murat wyznaje Hayat swoje uczucia! Didem jest w ciąży?! Zobacz więcej

W 19. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Doruk (Oguzhan Karbi) opatruje rannego brata i sprząta zdemolowany taras. Hayat nie może sobie przypomnieć, co się wydarzyło poprzedniego wieczoru u Murata. Tuval (Demet Gül) jest przekonana, że Didem naprawdę jest w ciąży. Doruk ma wątpliwości, dlatego zabiera dziewczynę na badanie do szpitala.

Hayat spotyka się w nocy z Muratem, ale nie dochodzi między nimi do porozumienia. W drodze powrotnej, Hayat ma wypadek samochodowy. Ipek (Merve Çagiran) i Asli (Özcan Tekdemir) od razu jadą do niej do szpitala.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×