"Miłosne potyczki" odcinek 2. Hayat rozpoczyna pracę jako Suna. Murat jest zaręczony? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat musiała znaleźć pracę, aby nie wracać do rodzinnej miejscowości. W 2. odcinku serialu "Miłosne potyczki" zostanie wzięta za kogoś innego niż jest. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 2. we wtorek, 15.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) miała ostatni dzień na znalezienie pracy. Inaczej mama zabrałaby ją ze Stambułu do rodzinnej miejscowości, gdzie czekałoby ją jedynie zamążpójście. Dziewczyna przez przypadek poznała Murata (Burak Deniz), którego teraz będzie spotykać częściej.

Hayat musi znaleźć pracę! Przez przypadek poznaje Murata Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "Miłosne potyczki" przez pomyłkę Hayat zostaje zatrudniona jako ktoś inny. Martwi się, bo może mieć przez to kłopoty. Jedna z przyjaciółek, Asli (Özcan Tekdemir) doradza jej, żeby powiedziała prawdę w firmie, ale druga - Ipek (Merve Çagiran), zachęca, by jednak wciąż udawała kogoś innego.

W końcu Hayat idzie do pracy jako Suna (Elif Doğan). Okazuje się, że jej szefem jest ktoś, kogo zdążyła już poznać w bardzo dziwnych okolicznościach. Murat nie może się opędzić od modelki Didem (Tugce Karabacak), która uważa, że jest jego narzeczoną.

Kto jest kim w nowym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zbigniew (gość)

    I znów serial w Stambule.Niedługo będziemy znać Stambuł lepiej niž Turcy.Wydaje mi się że Hayat niedawno była jako Hazal w innym serialu.Ale može się mylę.Ale domy mają super,oczywiście bogaci.

    16.01.2019 09:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×