"Miłosne potyczki" odcinek 26. Kerem rzuca się na ojca Ipek. Hayat idzie na przyjęcie z Dorukiem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kerem jest coraz bardziej zaangażowany w związek z Ipek. W 26. odcinku serialu "Miłosne potyczki" odkryje ważną sprawę związaną z jej rodziną. Co u Hayat? Sprawdź, co wydarzy się w 26. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 26. we wtorek, 19.02.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Kerem chce być coraz bliżej Ipek (Merve Çagiran). Hayat (Hande Erçel) uwierzyła Muratowi (Burak Deniz), że ją okłamał i, że kocha Didem (Tugce Karabacak). On natomiast cierpi z powodu tego, że tak uczynił.

Hayat idzie wprost pod koła samochodu! Kto ją uratuje?Zobacz więcej

W 26. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Ipek spotyka się z ojcem, który wciąż ma wobec niej jakieś żądania. Śledzi ich Kerem. Chłopak wpada w szał, kiedy widzi, że ojciec uderza Ipek. Najpierw rzuca się na niego, a potem jedzie za nim i żąda wyjaśnień. Postanawia pomóc rodzinie Ipek. Fadik zaprasza Kamurana do domu, żeby naprawił pękniętą rurę. Mężczyzna przechwala się, że zna się na hydraulice i elektryce. Fadik wciąż jest pod jego wrażeniem.

Murat wybiera się na przyjęcie ze swoją asystentką Caglą (Gözde Kocaoğlu). Tuval (Demet Gül) postanawia wysłać na to przyjęcie Doruka (Oguzhan Karbi) z Hayat. Dziewczyna wygląda w jej kreacji zachwycająco. Kiedy wychodzi z samochodu, Murat jest w szoku.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×