"Miłosne potyczki" odcinek 28. Hayat znowu spotyka chłopaka z psem! Murat śni o Hayat [STRESZCZENIE ODCINKA]

Uroczy chłopak z psem uratował ostatnio Hayat, gdy ta półprzytomna szła prosto pod koła samochodu po tym, jak Murat powiedział jej, że kocha Didem. W 28. odcinku serialu "Miłosne potyczki" znowu się spotkają. Sprawdź, co wydarzy się w 28. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 28. w czwartek, 21.02.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Nejat (Cem Emüler) próbuje przekonać syna, że po ślubie powinien zamieszkać z Didem (Tugce Karabacak). Murat (Burak Deniz) wciąż jednak nie może przestać myśleć o Hayat (Hande Erçel). Ona z kolei poznała przystojnego chłopaka z psem.

Hayat dostaje odprawę! Przestanie pracować u Murata? Zobacz więcej

W 28. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat, mimo intryg Didem, nie zgadza się, by mieszkali razem po ślubie. Ipek (Merve Çagiran) jest zła na ojca, który oszukał ją po raz kolejny. Hayat rozpoznaje na ulicy psa znajomego. Okazuje się, że jego właściciel zamieszkał w przydomowym ogródku cioci Fadik. Dowiaduje się też, że ma na imię Ibrahim.

Murat śni o Hayat. Cierpi na myśl, że nigdy nie będzie mógł się do niej zbliżyć. Babcia Azime (Nazan Diper) pojawia się w firmie i sugeruje Hayat, że to ona jest w sercu jej wnuka.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×