"Miłosne potyczki" odcinek 45. Didem wyjawia Muratowi tajemnicę! Hayat i Emine szczerze rozmawiają [STRESZCZENIE ODCINKA]

Didem robi wszystko, aby zdemaskować Hayat. W 45. odcinku serialu "Miłosne potyczki" będzie próbowała zdobyć zaufanie Murata. Sprawdź, co wydarzy się w 45. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 45. w poniedziałek, 18.03.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) ze wzajemnością kocha Murata (Burak Deniz), ale wciąż ukrywa przed nim, że okłamała firmę w kwestii swojej tożsamości. Wciąż jest też w konflikcie z matką po tym, jak Didem (Tugce Karabacak) powiedziała Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) prawdę o Hayat.

Hayat nie chce wrócić do domu. Didem powie o wszystkim Muratowi?Zobacz więcej

W 45. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat, Doruk (Oguzhan Karbi) i Kerem (Süleyman Felek) postanawiają się zemścić na dziewczynach i planują męskie przyjęcie. Hayat słyszy nazwę "Święta Środa" i robi wszystko, aby dowiedzieć się, o co chodzi. Mówi też o wszystkim Asli (Özcan Tekdemir) i Ipek (Merve Çagiran). Każda z dziewczyn próbuje wymusić na ukochanym informację o tym, co będą robić podczas imprezy, ale spotyka się z milczeniem. Oni z kolei z nieskrywaną satysfakcją "wkręcają" dziewczyny coraz bardziej.

Didem mówi Muratowi, że wie, kto sprzedał konkurencji ich pierwszą reklamę. Kiedy okazuje się, że to Derya (Betül Çobanoğlu), chłopak na początku nie może uwierzyć. Postanawia nic nie mówić o tym bratu. Emine próbuje się dowiedzieć, w kim zakochała się jej córka. Odbywa z nią szczerą rozmowę.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×