"Miłosne potyczki" odcinek 47. Emine spotyka się z Muratem. Hayat wpada w panikę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emine dowiedziała się, że jej córka jest zakochana. W 47. odcinku serialu "Miłosne potyczki" dochodzi do jej spotkania z Muratem! Sprawdź, co wydarzy się w 47. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 47. w środę, 20.03.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po rozmowie z Hayat (Hande Erçel), Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) postanowiła spotkać się z mężczyzną, w którym zakochała się jej córka. Tymczasem, Murat (Burak Deniz) jest zazdrosny o Ibrahima (Ismail Ege Şaşmaz)!

Murat podejrzewa Hayat o zdradę! Emine chce spotkać się z ukochanym córki Zobacz więcej

W 47. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Emine jedzie do firmy Murata. Cagla (Gözde Kocaoğlu) bierze ją za przedstawicielkę sieci hoteli i wprowadza do gabinetu Murata. Kobieta nie chce wyjść z roli i udaje klientkę, a przy okazji wypytuje Murata o sprawy rodzinne. Poznaje też jego babcię. Hayat na widok matki w gabinecie szefa wpada w panikę.

Emine uspokaja sytuację i gdy zostaje sam na sam z córką tłumaczy się, że przyniosła jej dowód. Zostawia dokument na biurku Hayat w biurze. Dowód trafia do kosza, a tam znajduje go sprzątacz, który odnosi go do recepcji. Dokument trafia w ręce Kerema (Süleyman Felek). W czasie lunchu Murat proponuje, aby Hayat przeprowadziła się razem z przyjaciółkami do jego domu. Zaznacza przy tym, że nie chce, aby Hayat rozmawiała z Ibrahimem poza pracą.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×