"Miłosne potyczki" odcinek 5. Wypadek podczas sesji zdjęciowej! Murat zauroczony Hayat! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat udało się przekonać Sunę, aby pomogła jej utrzymać pracę w firmie Sarte. W 5. odcinku serialu "Miłosne potyczki" dojdzie do małego wypadku. Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 5. w piątek, 18.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Dzięki Sunie (Elif Doğan) Hayat (Hande Erçel) może dalej pracować w firmie Sarte. Dziewczyna wykorzystuje fakt, iż Suna nie czuje powołania do pracy w dużej firmie. Woli spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując ptaki razem ze swoim ukochanym.

Suna stawia warunki! Co będzie musiała zrobić Hayat?Zobacz więcej

W 5. odcinku serialu "Miłosne potyczki" podczas zdjęć do katalogu ma miejsce wypadek. Didem (Tugce Karabacak) spada z huśtawki, na której pozuje. W tym samym czasie Hayat biegnie żeby jej pomóc, ale sama potyka się i wpada do oczka wodnego. Wszyscy prócz Murata (Burak Deniz) biegną Didem na pomoc. On natomiast podaje pomocną dłoń Hayat.

Sukienka, którą projektantka Tuval (Demet Gül) wybiera dla Hayat, robi na wszystkich wrażenie. Murat i Doruk (Oguzhan Karbi) nie mogą oderwać od niej oczu. Matka informuje Doruka, jaką rewolucję planuje w firmie jego brat. Podczas spotkania z klientem, dzięki pomocy przyjaciółek i Suny tajemnica Hayat nie wychodzi na jaw. Doruk próbuje pogodzić Didem z Muratem.

Kto jest kim w nowym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×