"Miłosne potyczki" odcinek 50. Kłamstwo Hayat wychodzi na jaw! Murat nie chce jej znać! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat oświadczył się Hayat, ale ich szczęście nie będzie trwało długo... W 50. odcinku serialu "Miłosne potyczki" kłamstwa Hayat wyjdą na jaw. Sprawdź, co wydarzy się w 50. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 50. w poniedziałek, 25.03.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz), namówiony przez babcię Azime (Nazan Diper) postanowił oświadczyć się Hayat (Hande Erçel). Dziewczyna jest wniebowzięta. Zakochani nie wiedzą jednak, że ich szczście wcale nie będzie trwać długo...

Murat oświadcza się Hayat! Doruk dowiaduje się o kłamstwachZobacz więcej

W 50. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Doruk (Oguzhan Karbi) prosi Hayat, żeby jak najszybciej wyznała prawdę Muratowi. W firmie zjawia się Derya (Betül Çobanoğlu) i pokazuje Muratowi zdjęcie prawdziwej Suny (Elif Doğan). Kłamstwo Hayat wychodzi na jaw. Następuje ostra wymiana zdań między Derią a Hayat. Matka Doruka próbuje zdjąć pierścionek z palca Hayat. Interweniuje Murat. Łapie Hayat za rękę i kierują się w stronę windy.

Hayat próbuje się wytłumaczyć, ale Murat wygląda, jakby nic do niego nie docierało. Odjeżdża nie zważając na Hayat. Zwalnia dziewczynę i ma pretensje do rodziny, że go oszukiwała. Załamana Hayat, po powrocie do domu, zastaje rozgniewanego dziadka. Zapada decyzja o powrocie rodziny do Giresun. Przyjaciółki namawiają Hayat, żeby poszła porozmawiać z ukochanym. Murat niszczy suknię ślubną uszytą przez Tuval (Demet Gül).

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×