"Miłosne potyczki" odcinek 51. Hayat postanawia wyjechać! Murat ją zatrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kłamstwa Hayat ujrzały światło dzienne. Murat jest w,ściekły. W 51. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat postanowi wyjechać. Sprawdź, co wydarzy się w 51. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 51. we wtorek, 26.03.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) jest wściekły na Hayat (Hande Erçel), że przez cały czas go okłamywała. Jest załamany. Zwolnił ukochaną z pracy, a do rodziny ma pretensje, że nikt nie powiedział mu, jaka jest prawda.

Kłamstwo Hayat wychodzi na jaw! Murat nie chce jej znać!Zobacz więcej

W 51. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat udaje się do Sarte i wchodzi do gabinetu Murata. Widzi podartą suknię ślubną i jest jeszcze bardziej załamana. W gabinecie nakrywa ją Murat. Mężczyzna nie ukrywa, że Hayat bardzo go zawiodła i nie chce słuchać jej wyjaśnień. Hayat postanawia zostawić pierścionek zaręczynowy i łańcuszek, który dostała od Murata.

Wkrótce, gdy wraca do domu, pakuje walizkę. Dziadek Hasmet zabiera całą rodzinę do Giresun. Hayat żegna się z przyjaciółkami, dziewczyny są zrozpaczone. Tuval (Demet Gül) informuje Murata o wyjeździe dziewczyny. Ten dogania ją, zajeżdża drogę i oświadcza dziadkowi Hayat, że chce się z nią ożenić.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×