"Miłosne potyczki" odcinek 52. Murat chce skrzywdzić Hayat? Azime pokaże mu list od matki? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kłamstwa Hayat wyszły na jaw, ale kiedy Murat dowiedział się, że dziewczyna wyjeżdża, postanowił ją zatrzymać. W 52. odcinku serialu "Miłosne potyczki" znowu się z nią spotka. Sprawdź, co wydarzy się w 52. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 52. w środę, 27.03.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy Murat (Burak Deniz) dowiedział się, że Hayat (Hande Erçel) wyjeżdża, postanowił ją zatrzymać. Oznajmił jej dziadkowi, że chce się z nią ożenić. Hasmet pragnie jednak, aby wszystko odbyło się tak, jak należy, a nie na środku drogi.

Hayat postanawia wyjechać! Murat ją zatrzyma?Zobacz więcej

W 52. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat zwierza się bratu (Oguzhan Karbi), że cierpi z powodu wyrwania z pięknego snu. Doruk sugeruje Muratowi, że powinien zacząć wszystko od nowa, a potem opowiada babci Azime (Nazan Diper) o swoich obawach związanych z bratem. Hayat przyjeżdża do Murata i kiedy myśli, że wszystko będzie dobrze, on oddaje jej prawdziwy dowód osobisty i chce, aby poznali się na nowo.

Azime po rozmowie z Muratem postanawia wyrzucić list, który kiedyś napisała do niej Leyla, matka Murata. Wnuk wyznaje jej, że cierpi z bólu i nie potrafi wybaczyć Hayat, że okłamywała go na każdym kroku. Dziadek Hasmet zjawia się w Sarte. Murat przywozi Hayat do rodzinnego domu, prosi babcię Azime, aby zabrała Hayat do jubilera po nowy pierścionek. Kerem (Süleyman Felek) odchodzi z pracy.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • *gość (gość)

    Uwielbiam ten serial taki wciągający. I przynajmniej nie horror jak niektóre mam nadzieje że dobrze się skończy:)

    26.03.2019 22:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×