"Miłosne potyczki" odcinek 53. Skandal na oficjalnych zaręczynach Hayat i Murata! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat zatrzymał Hayat i postanowił się z nią ożenić. W 53. odcinku serialu "Miłosne potyczki" dojdzie do skandalu na uroczystych zaręczynach młodych. Sprawdź, co wydarzy się w 53. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 53. w czwartek, 28.03.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) wciąż bardzo cierpi, że Hayat (Hande Erçel) go oszukiwała. Wygląda jednak na to, że postanowił puścić złe czasy w niepamięć i chce ożenić się z ukochaną. Doruk (Oguzhan Karbi) martwi się jednak o brata.

Murat chce skrzywdzić Hayat? Azime pokaże mu list od matki? Zobacz więcej

W 53. odcinku serialu "Miłosne potyczki" wszyscy szykują się do zaręczyn Murata i Hayat. Ipek (Merve Çagiran) odwiedza Kerema (Süleyman Felek) i namawia go, żeby był z przyjacielem w tak ważnym dla niego dniu. Murat otrzymuje przesyłkę, ale nie ma czasu, żeby się jej przyjrzeć i zostawia ją w aucie.

Obie rodziny spotykają się w eleganckiej restauracji. Emine jest nią zachwycona i wzruszona z powodu ceremonii. Do największej niespodzianki dochodzi podczas spotkania Azime (Nazan Diper) i Hasmeta. Oboje zachowują się bardzo dziwnie. Babcia Murata wskazuje, że powinni pomóc zakochanym. Dziadek Hayat odpowiada jej, że nie wszyscy zakochani mogą być razem. - Miłości nie można kupić. Co zrobić z tymi, którzy sprzedadzą swoją miłość - mówi Hamset.
- Pomińmy to już - odpowiada Azime.
- Jak to pomińmy? Od 50 lat nie mogę zwalczyć tej klątwy!
- Załóżmy pierścionek na palec i skończmy z tym
- Nie założymy żadnego pierścionka! - oznajmia niespodziewanie dziadek Hamset. Wszyscy są w szoku. Zaręczyny zostają zerwane, a Hamset każe rodzinie wyjść! Azime zaczyna źle się czuć. Murat postanawia poznać przyczynę dziwnego zachowania babci i Hasmeta.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×