"Miłosne potyczki" odcinek 55. Ślub Hayat i Murata. Ich małżeństwo nie będzie szczęśliwe! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat i Hayat uciekli i zaczęli przygotowania do szybkiego ślubu. W 55. odcinku serialu "Miłosne potyczki" ceremonia w końcu się odbędzie. Sprawdź, co wydarzy się w 55. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 55. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) uciekła do Murata (Burak Deniz) i mimo sprzeciwu Azime (Nazan Diper) i Hasmeta (Metin Akpınar) postanowili wziąć ślub. Chwilę przed ceremonią Murat odczytał jednak list od matki, w którym Leyla wyznaje, że porzuciła syna. Murat załamał się.

Murat porywa Hayat i dowiaduje się prawdy o swojej matce!Zobacz więcej

W 55. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat i Hayat biorą ślub, ale nie jest tak, jak to sobie wymarzyli. Okazuje się, że Murat nie umie wybaczyć Hayat kłamstwa. W noc poślubną dochodzi między nimi do gorzkiej wymiany zdań. Hayat rozumie, że ślub miał być zemstą. Murat sięga po alkohol, a potem każe Hayat spać w innym pokoju. Kiedy hayat przynosi mu kawę, on wytrąca kubek z jej rąk, po czym zaczyna na nią krzyczeć. Poparzona Hayat nie wytrzymuje i stwierdza, że chciałaby umrzeć.

Małżonkowie rozpoczynają wspólne życie, ale Murat wciąż jest szorstki w stosunku do żony i zatruwa jej życie. Dziewczyna jest załamana, ale nie poddaje się. Postanawia walczyć o miłość ukochanego. Tymczasem, Hasmet udaje umierającego, żeby zwabić wnuczkę do domu. Dzień po ślubie Murat wraca do firmy, żeby pracować, a wszyscy są zaskoczeni, że nie jest z żoną w domu, skoro to ich miesiąc miodowy.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×