"Miłosne potyczki" odcinek 56. Hasmet chce porwać Hayat! Murat robi żonie na złość [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat i Hayat wzięli ślub, ale okazało się, że Murat nie umie wybaczyć Hayat. W 56. odcinku serialu "Miłosne potyczki"będzie robił żonie na złość. Sprawdź, co wydarzy się w 56. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 56. we wtorek, 2.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) była przekonana, że po ślubie z Muratem (Burak Deniz) będzie ją czekała piękna przyszłość. Niestety, okazało się, że teraz Murat pokazuje swoją drugą twarz - okrutnego i bezwzględnego męża. Nie umie wybaczyć Hayat, że tak bardzo go okłamała.

Ślub Hayat i Murata. Ich małżeństwo nie będzie szczęśliwe!Zobacz więcej

W 56. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hasmet (Metin Akpınar) zwabia Hayat do domu i postanawia ją porwać. O wszystkim dowiaduje się Murat i postanawia pojechać po żonę. Między nim a Hasmetem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Dziadek Hayat wynajmuje pracownika, który ma ja zabrać do Giresun. Dziewczyna przekonuje jednak mężczyznę, żeby odwiózł ją do męża.

Murat co wieczór wychodzi z domu, żeby zemścić się na Hayat. Dziewczyna najpierw cierpi, a potem postanawia dać mu nauczkę. Jakaś tajemnicza kobieta wydzwania do Murata i rozłącza się. Hayat jest o nią zazdrosna, a Murat nie wie, kto to może być.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×