"Miłosne potyczki" odcinek 58. Hayat i Hasmet oczerniani w prasie! Dziadek chce zabić Murata! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hasmet i mąż Azime inwestowali kiedyś razem. Dziadek Hayat został oszukany, a teraz Murat postanawił naprawić oszustwo przodka. W 58. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Derya wprowadza w życie swój plan zemsty. Sprawdź, co wydarzy się w 58. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 58. w czwartek, 4.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) przepisał na Hayat (Hande Erçel) połowę udziałów w firmie, a to wzbudziło wściekłość Deryi (Betül Çobanoğlu). Kobieta postanowiła się zemścić. Do czego jest zdolna?

Murat dowiaduje się, co łączyło Azime i Hasmeta. Chce naprawić krzywdy! Zobacz więcej

W 58. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Asli (Özcan Tekdemir) decyduje się związać z Dorukiem (Oguzhan Karbi). Kiedy dzwoni do niego, aby poinformować, że nie są już tylko przyjaciółmi, on przekazuje jej wiadomość, która staje parze na drodze. Tymczasem, Murat jedzie po pijaną Hayat z baru. Zabiera ją do domu, gdzie między nimi dochodzi do pocałunku.

Dziadek Hasmet (Metin Akpınar) podsłuchuje rozmowę Asli i Ipek (Merve Çagiran), które omawiają złe wieści. Zabiera tablet i czyta artykuł, w którym on i Hayat są nazywani oszustami, którzy postanowili wzbogacić się kosztem rodziny Murata. Reaguje na to bardzo nerwowo. Emine podejrzewa, że to Derya przekazała fałszywą wiadomość prasie. Azime (Nazan Diper) uspokaja zdenerwowaną matkę Hayat. Dziadek Hasmet zjawa się w Sarte z bronią i postanawia zabić Murata. Hayat jest przerażona.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×