"Miłosne potyczki" odcinek 59. Murat zdradza Hayat?! Asli i Ipek wkraczają do akcji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ostatnio do Murata dzwoniła tajemnicza kobieta i rozłączała się. W 59. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Ipek widzi Murata w kawiarni z nieznajomą kobietą! Sprawdź, co wydarzy się w 59. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 59. w piątek, 5.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Między Muratem (Burak Deniz) a Hayat (Hande Erçel) ciągle czuć chemię. On utrzymuje jednak swój oschły stosunek. Po tym, jak Derya (Betül Çobanoğlu) doprowadziła do publikacji oszczerstw na temat Hayat i Hasmeta (Metin Akpınar), dziadek Hayat jest wściekły.

Hayat i Hasmet oczerniani w prasie! Dziadek chce zabić Murata!Zobacz więcej

W 59. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Ipek (Merve Çagiran) widzi Murata w kawiarni z nieznajomą kobietą. Zaczyna podejrzewać go o zdradę i z ukrycia robi parze zdjęcia. Dziadek Hasmet czeka z zakładnikami w gabinecie Murata. Sytuację ratuje pojawienie się w firmie babci Azime (Nazan Diper). Emine boi się, że fałszywa wiadomość, którą opublikowała prasa, dotarła również do jej męża.

Murat zwołuje konferencję prasową w firmie i publicznie przeprasza dziadka Hasmeta. Hayat zaprasza przyjaciół na kolację. Asli (Özcan Tekdemir) i Ipek próbują włamać się do telefonu Murata.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×