"Miłosne potyczki" odcinek 61. Hayat widzi, jak Murat przychodzi do Hazal! Posądzi go o zdradę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat spotka się ostatnio z tajemniczą kobietą. W 61. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat i Doruk postanowią go śledzić! Sprawdź, co wydarzy się w 61. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 61. w środę, 10.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po raz pierwszy to Ipek (Merve Çagiran) przyłapała Murata (Burak Deniz) na spotkaniu z obcą kobietą. Później powiedziała o wszystkim Asli (Özcan Tekdemir) i razem chciały sprawdzić, czy mąż Hayat (Hande Erçel) ma romans.

Hayat dowie się o spotkaniach Murata z tajemniczą kobietą?Zobacz więcej

W 61. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat jest ciekawa niespodzianki, jaką szykuje dla niej Murat, ale nie zamierza ułatwić mężowi zadania. Babcia Azime (Nazan Diper) prosi Doruka (Oguzhan Karbi), żeby zawiózł bratu obrączki. Halit informuje dziadka Hasmeta (Metin Akpınar) o rychłym przyjeździe jego syna.

Murat pojawia się w domu z bukietem kwiatów, ale nie zastaje żony. Hayat obserwuje go z zewnątrz i widzi, jak mąż odbiera telefon, po czym w pośpiechu wychodzi. Razem z Dorukiem śledzą Murata, który - jak się okazuje - jedzie do mieszkania Hazal. Hayat wpada w szał. Chce wiedzieć kim jest kobieta, z którą spotyka się jej mąż. Kiedy w szoku wychodzi na ulicę, o mało nie wpada pod koła samochodu. Ratuje ją Murat. Później wkracza Doruk i przekonuje Hayat, że Hazal to jego była dziewczyna, a Murat nie zrobił nic złego. Ona postanawia usłyszeć, jaka jest wersja Hazal. Derya (Betül Çobanoğlu) próbuje skłócić Doruka z babcią Azime.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×