"Miłosne potyczki" odcinek 62. Hayat chce odejść od męża! Murat odwiedza grób matki [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat zobaczyła, jak Murat przychodzi do domu Hazal. Podejrzewa męża o zdradę. W 62. odcinku serialu "Miłosne potyczki" postanowi odejść od Murata. Sprawdź, co wydarzy się w 62. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 62. w czwartek, 11.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po raz pierwszy to Ipek przyłapała Murata (Burak Deniz) na spotkaniu z obcą kobietą. Później powiedziała o wszystkim Asli (Özcan Tekdemir) i razem chciały sprawdzić, czy mąż Hayat (Hande Erçel) i Doruk (Oguzhan Karbi) śledzili Murata (Burak Deniz) i wiedzą, że spotyka się z Hazal. Doruk próbował kryć brata, mówiąc, że to jego była dziewczyna. Hayat nie wierzy jednak w te tłumaczenia.

Hayat widzi, jak Murat przychodzi do Hazal! Posądzi go o zdradę!Zobacz więcej

W 62. odcinku serialu "Miłosne potyczki" przyjaciółki przyznają się Hayat, że już wcześniej wiedziały o Hazal. Ipek (Merve Çagiran) pokazuje Hayat zdjęcia, które zrobiła Muratowi i Hazal, kiedy zobaczyła ich po raz pierwszy w kawiarni. Hasmet (Metin Akpınar) spotyka się z Azime (Nazan Diper) przy nagrobku jej męża. Doruk nie ufa Hazal i mówi o swoich wątpliwościach bratu. W czasie ich rozmowy do gabinetu wchodzi Hayat. Między małżonkami znowu dochodzi do sprzeczki.

Murat postanawia odwiedzić grób matki. Prosi Hazal, żeby go tam zaprowadziła. Hayat informuje babcię Azime, że odchodzi od męża. Azime próbuje ostudzić emocje żony Murata i prosi ją, aby przemyślała swoją decyzję. Derya (Betül Çobanoğlu) jest zła, widząc w domu Hayat i postanawia się jej pozbyć. Hasmet prosi Tuval (Demet Gül) o przysługę. Chciałby dać ukochanej kobiecie coś wyjątkowego.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×