"Miłosne potyczki" odcinek 65. Murat zazdrosny o Hayat! Asli chce wyznać Dorukowi miłość! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat i Hayat wiedzą już, że Hazal była oszustką. Murat po raz pierwszy od lat widział swoją matkę, którą uważał za zmarłą. W 65. odcinku serialu "Miłosne potyczki" okaże się, że Murat jest zazdrosny o Hayat! Sprawdź, co wydarzy się w 65. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 65. we wtorek, 16.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) przechodzi ostatnio ciężkie chwile. Hayat (Hande Erçel) próbowała mu pomagać, ale wciąż między nimi nie ma czystej sytuacji. Z kolei Hasmet (Metin Akpınar) i Azime (Nazan Diper) odkryli, że zmarły mąż kobiety i były przyjaciel Hasmeta, zrobił wszystko, żeby ich rozdzielić.

Oszustwo Hazal wychodzi na jaw! Murat spotyka swoją matkę!Zobacz więcej

W 65. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hasmet oznajmia Emine, że się żeni. Kobieta jest zaskoczona i zgorszona. W firmie pojawia się Emre, dostawca luksusowych tkanin. Od razu wpada na Hayat, która przez przypadek wylewa na niego kawę. Mimo to, jest nią zachwycony. Nie wie, że Hayat jest żoną szefa i flirtuje z nią. Murat to widzi i jest wściekły z zazdrości. Zabrania żonie pracy nad zimową kolekcją.

Hasmet i Asli (Özcan Tekdemir) spędzają jedzą razem kolację i upijają się. Dziadek doradza dziewczynie, żeby walczyła o miłość. Asli idzie pijana pod dom Doruka (Oguzhan Karbi), gdzie zamierza wyznać mu miłość.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • justyna kwiatkowska (gość)

    bardzo lubje satego serca mitosne potyczki

    14.04.2019 16:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×