"Miłosne potyczki" odcinek 7. Murat chce przeprosić Hayat. Odnajdzie ją w lesie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Między Hayat a Muratem doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. W 7. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat dowie się, że niesprawiedliwie potraktował swoją asystentkę. Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 7. we wtorek, 22.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) wdała się w potyczkę słowną z Didem (Tugce Karabacak), przez co podpadła Muratowi (Burak Deniz). Mężczyzna postanowił ostro porozmawiać z asystentką, nie wiedział jednak, że całą sytuację zaaranżowała Didem.

Hayat kłóci się z Didem i trafia na dywanik do Murata!Zobacz więcej

W 7. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat bardzo przeżywa to, że Murat potraktował ją niesprawiedliwie. Jest załamana, bo nie miała szansy się bronić. Koleżanki próbują ją pocieszyć, organizują jej wesoły wieczór, gotują, ale wszystko na nic.

Doruk (Oguzhan Karbi) mówi Muratowi, że to nie od Hayat dowiedział się o jego projekcie. A Tuval (Demet Gül) zawiadamia go, że Didem go okłamała. W końcu Murat postanawia odnaleźć Hayat i porozmawiać z nią w cztery oczy. Ale to nie takie proste, bo dziewczyna pojechała z Ipek (Merve Çagiran) do lasu, gdzie Suna (Elif Doğan) i jej chłopak obserwują gody orłów.

Sprawdź, co wydarzy się w zabawnej tureckiej telenoweli o miłości Hayat i Murata!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×