"Miłosne potyczki" odcinek 70. Derya namawia Doruka, aby przejął firmę. Co z rozwodem Hayat i Murata? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Derya nie może znieść tego, że Murat kieruje życiem rodziny. W 70. odcinku serialu "Miłosne potyczki" wszyscy szykują się do przeprowadzki, a Derya zacznie namawiać Doruka, aby przejął firmę. Sprawdź, co wydarzy się w 70. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 70. w czwartek, 25.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Leyla trafiła do szpitala po tym, jak Derya (Betül Çobanoglu) wyrzuciła ją z domu. Teraz Murat (Burak Deniz) postanowił, że cała jego rodzina, wraz z Leylą, zamieszka w nowym domu. Tymczasem, Hayat (Hande Erçel) wciąż jest przekonana, że chce rozwodu.

Hayat podpisuje papiery rozwodowe! Murat błaga ją o wybaczenie! Zobacz więcej

W 70. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Derya namawia Doruka (Oguzhan Karbi), by wykorzystał nieobecność Murata i przejął władzę w firmie. Rodzina Sarsilmaz przygotowuje się do przeprowadzki do nowego domu. Derya liczy, że w sojuszu z Azime (Nazan Diper), szybko pozbędą się Leyli.

Hayat podejmuje ostateczną decyzję o rozwodzie, a do Sarte przychodzi prawnik, żeby przygotować pozew. Leyla szantażuje babcię Azime. Murat prosi Hayat o ostatnią szansę. Asli (Özcan Tekdemir) przychodzi do gabinetu Doruka. Chłopak próbuje ja pocałować, ale okazuje się, że to nie jest takie proste.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×