"Miłosne potyczki" odcinek 71. Hayat i Murat spędzą razem noc? Doruk zraniony przez włamywaczy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat wciąż próbuje odwieść Hayat od decyzji o rozwodzie. W 71. odcinku serialu "Miłosne potyczki" zaprosi ją na romantyczną kolację. Sprawdź, co wydarzy się w 71. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 71. w piątek, 26.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) chce rozwodu. W Sarte pojawił się nawet prawnik, żeby przygotować pozew. Murat (Burak Deniz) poprosił żonę o ostatnią szansę. Co ona na to? Czy rozwodu jednak nie będzie?

Derya namawia Doruka, aby przejął firmę. Co z rozwodem Hayat i Murata?Zobacz więcej

W 71. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat przygotowuje romantyczny wieczór dla ukochanej i zaprasza Hayat do nowego domu. Nie wie, że dziewczyna szykuje zemstę. W czasie spotkania Hayat jest jednak pod wrażeniem zachowania Murata. Mąż adoruje ją i mówi miłe rzeczy. W pięknie ozdobionej sypialni dochodzi do namiętnych pocałunków. Rano w łóżku obok Murata nie ma Hayat.

W tym czasie, Oya pomaga włamywaczom dostać się do rezydencji rodziny Sarsilmaz. Złodzieje, opuszczając dom, ranią Doruka (Oguzhan Karbi). Następnego dnia okazuje się jednak, że rana jest niegroźna. Hayat opowiada mężowi, co wydarzyło się przedniej nocy - Murat zasnął na jej kolanach i do niczego między nimi nie doszło. Leyla prosi syna, żeby zabrał ją do domu.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×