"Miłosne potyczki" odcinek 72. Hasmet robi listę spraw do załatwienia przed śmiercią! Coś mu dolega? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dziadek Hasmet początkowo chciał, aby Hayat rozstała się z Muratem. Teraz jednak próbuje ich pogodzić. W 72. odcinku serialu "Miłosne potyczki" obi listę spraw do załatwienia przed śmiercią. Sprawdź, co wydarzy się w 72. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 72. w poniedziałek, 29.04.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) i Murat (Burak Deniz) mieli okazję spędzić upojną noc razem, ale ostatecznie do niczego nie doszło. Wciąż ich małżeństwo wisi na włosku. Czy zdziała z tym coś dziadek Hasmet (Metin Akpınar)?

Hayat i Murat spędzą razem noc? Doruk zraniony przez włamywaczy!Zobacz więcej

W 72. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Derya (Betül Çobanoğlu) nie może uwierzyć, że Murat zatrudnia kobietę, która wcześniej go okradła. Wpada w szał widząc Hazal w nowym domu. Dziadek Hasmet robi listę spraw do załatwienia przed śmiercią. Później udaje się do Sarte na spotkanie z Muratem. Tam wypadają mu zapiski i listę przypadkiem znajduje Murat. Tuval (Demet Gül) namawia Hayat, żeby wybaczyła mężowi.

Włamywacze szantażują Deryę. W Sarte pojawia się Emre z nowymi próbkami materiałów. Emine i Fadik odwiedzają rodzinę Sarsilmaz w nowym domu. Doruk (Oguzhan Karbi) informuje mamę, że Asli (Özcan Tekdemir) jest jego dziewczyną.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×